Ulusan Motor

Hakkımızda

Motor Okulu

 

1964 yılında M. Akil Ulusan tarafından Tokat’ta kurulan Ulusan Motor motosiklet servisi olarak hizmet vermeye başlamış, “Ustadan Çırağa, Babadan Oğula” sisteminin sağladığı uzun yılların tecrübesine, güncel yenilikleri entegre ederek motosiklet satış, servis, satış sonrası hizmetler, ehliyet ve sürüş teknikleri eğitimleri, ATV safari turları ve gezi organizasyonları hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektördeki tecrübe ve güvenilir yapısı, Türkiye’de oldukça ilgi gören ve gelişmekte olan diğer motorsporları dallarında da Ulusan Motor’un girişimlerde bulunmasına yol açmıştır. Başta istanbul, Ankara olmak üzere Niğde ve Tokat’ta Go-kart pistleri ve ATV safari hizmetleri vermekte olan kurluş, hayatı kolaylaştıran yaşam merkezleri halini alan AVM’lerde 7′den 70′e herkesin ilgisini çeken, özellikle çocuklar kişisel bilgi ve gelişmini artıran “Mini Tren”, “Karting”, “Bumper Boat”, “Motosiklet Tanıtım Günleri” ve “ünlü motorsporları yarışçıları imza günleri” gibi aktivitelerle bu tarz merkezlere renk katarak, ülkemizdeki motorsporlarının gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Ulusan Motor 2010 Ağustos ayı itibariyle Ankara’nın en büyük ve prestijli showroom ve motosiklet servisini hizmete sunmuştur. Çeşitli markaların bayiliği ve ana distribütörlüğünü üstlenmiş olan kuruluş, dünya çapındaki önemli markaları Ankara’lı motorseverlerle buluşturmaktadır.

Ferah bir iç mekan, modellerini özgürce deneyebileceğiniz dünyaca ünlü markalar ve uzun sürüşlerden sonra bir yorgunluk kahvesi içebileceğiniz, hatta zengin menüsü ile karnınızı doyurabileceğiniz cafesi ile Avrupa’daki mağazacılık anlayışını bu showroom ile Ulusan Motor, ülkemize taşımıştır.

 

Özel Hizmetlerimiz

  • Yol yardım hizmeti
  • Şehirlerarası Motosiklet nakliye hizmeti
  • Muayenesi sona ermiş motosikletlerin, muayene ve sigorta yenileme işlemleri
  • Özel Motopark Hizmeti : Motosikletinizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz güvenliği sağlanmış, kapalı otopark ve ekipmanlarınızı evinize taşımadan motorunuzun yanında bırakabileceğiniz kişiye özel kilitli dolaplar.
  • Detaylı Motosiklet Yıkama : Motosiklet yıkamanın tüm inceliklerini bilen deneyimli personel ile motorunuza gereken özenin gösterilmesi

 

Başta Kawasaki İç Anadolu Bölge Bayiliği olmak üzere CF Moto, Kymco, SYM, TGB gibi motosiklet markaları ve Dainese, Arai, Shoei,IXS, Rev’It, KBC, AGV, Nolan, Rukka, Buff,Glover, gibi kişisel ekipman ve aksusuar markaları Hepcko Becker, Kappa, Master Lock ….. gibi Motosiklet aksesuar ve ekipmanlarının yanısıra Yoshimura, metzeller, ……… gibi dünya markalarıyla da ülkemizde eksikliği hissedilen kaliteli ürün açığını kapatmakta ve ürün çeşidini her geçen gün artırmaktadır.